Takip Edin :
0545 615 19 91

İhale ve Proje Bazlı Destek

Dünyanın sadece insanların yaşadığı bir dünya değil tüm canlıların dengede yaşayabileceği bir yer olması gerektiğinin bilinciyle sürdürülebilir peyzaj, bitki bakımı, çevre ve halk sağlığı hizmeti vermekteyiz. Her mevsim yaşayan renkli bahçelere sahip olmak elinizdedir.

Bahçenize doğru zamanda ve doğru bilgi doğrultusunda yapılacak müdahaleler ile bu mümkündür.  Bu sonucu elde etmek için bahçenize bilgili eller tarafından doğru zaman ve şekilde bakım yapılması gerekir. Toprağınızın özelliklerinin bilinerek uygun zamanlarda bitkilerinizin ve toprağınızın gübrelenmesi bitkilerinizin sağlıklı gelişimi ve toprağınızın kalitesi açısından oldukça önemlidir.  Mantarlar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları, böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak koruma amaçlı, sorunlara karşı mücadele amaçlı ilaçlama yapmak bitki sağlığı için hayati önem arz eder. 

Doğru zamanlarda ve uygun şekillerde yapılacak bitki budama ve biçme işleri bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir.  Bahçelerin temiz tutulması, hastalıklı dal ve yaprakların temizlenerek imha edilmesi, bitki köklerinin havalandırılması, yabani otlarla mücadele bahçelerinizin gereksinmesi olan diğer önemli işlerdir.  Bahçelerinizin sadece bahar ve yaz aylarında değil diğer mevsimlerde de bakıma ihtiyacı vardır.

İhale ve proje bazlı firmamızdan destek ve hizmet almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.