Takip Edin :
0545 615 19 91

Otomatik Sulama Projelendirme

Bahçenizdeki bitkilerin, günlük ihtiyacı olan suyun, Zamanlayıcı tarafından kontrol edilerek, tüm boruların toprak altında kalacak şekilde montajlandığı sulama tesisatına denir. Sulama anında Sprey Fıskiye Başlıklar, suyun basıncı ile yer yüzüne çıkarak sulama işlemini gerçekleştirir. Sprey fıskiye başlıklar Sulama işlemi bittiğinde ise çim altında kalarak, dışarıdan kesinlikle gözükmezler. Çim biçimi esnasında sorun teşkil etmezler. 

Otomatik Sulama Sisteminin bir diğer kolu ise Damla Sulama Sistemidir. Çim Alan haricindeki, ağaç ve bitkileriniz için de, Toprak üstüne Damla Sulama Sistemi uygulanır. Sulama Sistemi, Zamanlayıcı tarafından otomatik açılır ve kapanır.

Park, bahçe ve benzeri alanların her zaman yemyeşil kalabilmesi için çim sulama sistemlerine gereksinim duyulur. Bener Peyzaj sulama sistemlerinde otomatik sulama alanında faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardan bu yana biriken tecrübe ve mükemmel çözüm ve hizmet kalitesiyle sunduğu sulama çözümleri ile çimlerin olduğu her yer her daim yemyeşil kalır.