Takip Edin :
0545 615 19 91

Peyzaj Projelendirme

Firmamız her türlü arazinin peyzaj tekniklerine uygun şekilde projelendirilmesi, arazi keşfi, fizibilite oluşturulması, planlanması, anahtar teslimi yapılması, yapımlarının organize edilmesi, kredi/finansman ve yatırım programlarının yapılması, yönlendirilmesi, yönetilmesi işleriyle ilgilenir.     

Firmamız yaratıcı düşünme becerisiyle özgün alanlar tasarlayan, alanında uzman ve  deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. İstediğiniz alanı tasarlayarak uygulamaya koymak firmamız için profesyonelce yapılan işlerin başında gelir.

Mevcut projelerinizin ya da tarafımızdan planlanan projelere teknik danışmanlık hizmeti ve bakım hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmetleri başında peyzaj teknik ve genel şartname hazırlanması, peyzaj keşif ve metraj çalışmaları, peyzaj bütçe hazırlığı, peyzaj bütçe yönetimi ve kontrolü, peyzaj kesin hesap kontrolü gibi çalışmalar gelmektedir.  Tasarım ayrıcalığı olan siz müşterilerimize yaşayan bir dış mekan tasarlayıp hayata geçiriyoruz. Planlama ve uygulama aşamaları yapılmış olan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için her türlü danışmanlık hizmetlerini uzman ekibimiz tarafından sizlere sunuyoruz.